Branding

Czy Twoja marka ma charakter?

Jeśli wyobrazisz sobie, że każda marka to persona, identyfikacja wizualna będzie tym, co nazwalibyśmy charakterem i osobowością. I nie chodzi tylko o logo. Chodzi o całokształt tego, jak widzą nas inni. Spójna i konsekwentna identyfikacja wizualna to narzędzie, które może być skuteczne nawet wtedy, gdy logo jest niewidoczne. Kolorystyka, typografia, graficzny motyw przewodni to nośniki informacji, które razem tworzą przekaz wart więcej niż tysiąc słów.

Projektowanie logo

Jak działamy?

Projektując logo i identyfikację wizualną marki, skupiamy się na detalach. Nie tracimy jednak z oczu głównego celu, jakim jest zawsze skuteczna komunikacja wizualna. Współpracujemy z klientem na każdym etapie projektu. Pomagamy w przygotowaniu briefu i doprecyzowaniu DNA marki. Stosujemy metodologię design thinking, w ramach której w proces kreatywny może być włączany zarówno klient, jak i odbiorcy jego produktów.

 

Rebranding

W skład obszaru naszej działalności wchodzi także rebranding. Istnieje wiele sytuacji, w których odświeżenie wizerunku firmy to nie tyle dobra praktyka, co absolutna konieczność. Ekspansja firmy na rynki zagraniczne, zmiana filozofii marki, przyjęcie pozycji lidera, przestarzały wygląd, a czasem także zła reputacja to najczęstsze sytuacje, w których warto zdecydować się na rebranding. Należy jednak pamiętać, że zmiana nie zawsze oznacza rewolucję. Czasem nawet niewielkie modyfikacje mogą korzystnie wpłynąć na wizerunek marki i jej odbiór.

Doświadczenie

Projektowanie identyfikacji wizualnej to odpowiedzialność, z której głęboko zdajemy sobie sprawę. Ponad 15 lat doświadczenia w branży kreatywnej sprawiło, że mamy na swoim koncie wiele wspaniałych projektów, które przetrwały próbę czasu i do dziś służą naszym klientom w osiąganiu sukcesów biznesowych. Lista poniżej prezentuje dziedziny, w których się specjalizujemy:

 

Projektowanie logo i księgi znaku
100%
Projektowanie identyfikacji wizualnej
100%
Projektowanie akcydensów firmowych
100%
Projektowanie prezentacji multimedialnych
100%
Projektowanie wideo prezentacji
100%
Projektowanie materiałów marketingowych
100%
Projektowanie reklam outdoorowych
100%
Projektowanie na potrzeby Social Media
100%
Projektowanie nadruków na produktach
90%
Projektowanie opakowań
50%

Zapytaj o ofertę

Zapraszamy do kontaktu firmy i osoby zainteresowane współpracą: biuro@alvaro.pl