Wideo

i animacja

Dlaczego wideo

Wideo to jedna z najciekawszych form przekazu, która w ostatnim czasie zdobywa szczególną popularność. Doskonale sprawdza się podczas prezentacji firmy lub wprowadzania na rynek nowego produktu. Zakres możliwości, jakie daje to medium jest bardzo szeroki, ponieważ pozwala na wykorzystanie zarówno gotowych materiałów wideo, zdjęć, jak i dedykowanych animacji o bardziej rysunkowym charakterze.

Przewagą wideo nad innymi formami przekazu jest także to, że możemy opublikować je zarówno na stronie internetowej jak i w serwisach takich jak Youtube, Instagram, Facebook czy Vimeo, zwiększając tym samym zasięg i potencjalną grupę odbiorców.

Wideo i animacja

Doświadczenie

Nasze doświadczenie w dziedzinie animacji i montażu pozwoliło nam tworzyć wideo między innymi dla takich marek jak: Brother Industries, Mitsubishi Motors, Towarzystwo Ubezpieczeń Europa czy H88. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje przygotowanie storyboardu, animację wideo oraz zapis finalnego pliku do najpopularniejszych formatów wideo. Tworzymy profesjonalne materiały, które mogą być prezentowane zarówno w Internecie, jak i podczas warsztatów, konferencji lub wystąpień publicznych. Poniższa lista prezentuje główne obszary naszej działalności:

 

Wideo prezentacje firmowe
100%
Wideo prezentacje produktu
100%
Edycja i montaż wideo
90%
Animacje HTML5
90%

Zapytaj o ofertę

Zapraszamy do kontaktu firmy i osoby zainteresowane współpracą: biuro@alvaro.pl