Web & Mobile

Design

Biznes dostępny 24/7

Nie ulega wątpliwości, że posiadanie strony internetowej to w dzisiejszych czasach absolutna konieczność. Dobrze działająca witryna stanowi źródło informacji o firmie, a w przypadku serwisów e-commerce – całodobowy kanał sprzedaży.

Istnieje kilka powodów, dla których niektóre strony www są lepsze od innych. „Lepsze” nie pod kątem subiektywnej opinii ich twórców, ale pod kątem wymiernych efektów, jakie przynoszą one klientom.

Pierwszy czynnik to użyteczność i przejrzystość informacji, która sprawia, że nawigacja po stronie odbywa się intuicyjnie, a dotarcie do najważniejszych (z perspektywy użytkownika) informacji przebiega szybko i bezproblemowo. Drugi czynnik to spójna identyfikacja wizualna, dzięki której budujemy wiarygodność, zaufanie i rozpoznawalność. Pozostałe czynniki to: szybkość działania strony, dostępność na urządzeniach mobilnych oraz widoczność w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych, a więc kwestie związane z SEO.

 

Web Design

Jak działamy?

Przystępując do tworzenia strony internetowej lub aplikacji mobilnej działamy holistycznie. Szeroka wiedza na temat aktualnych trendów w projektowaniu, programowaniu i e-marketingu pozwala nam tworzyć rozwiązania wykraczające poza standardowe ramy designu. Na pierwszym miejscu stawiamy użyteczność proponowanych rozwiązań. Dbamy o przejrzysty user flow, przygotowując już na początkowym etapie współpracy wstępne makiety użytecznościowe (UX), które pozwalają zidentyfikować najbardziej newralgiczne punkty strony lub aplikacji.

Obszar naszej działalności obejmuje zarówno projektowanie stron internetowych i aplikacji mobilnych, jak również ich kodowanie i wdrażanie. Nasze rozwiązania uzupełniamy o intuicyjny system zarządzania treścią (CMS), który umożliwia samodzielną edycję wszystkich elementów strony i aplikacji.

Doświadczenie

Posiadamy na swoim koncie setki projektów stron internetowych i aplikacji mobilnych o różnym poziomie złożoności. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno niewielkie firmy i startupy, jak i znane marki globalne takie jak: Mitsubishi Motors, Royal Canin, Samsung czy Towarzystwo Ubezpieczeń Europa.

Tworzymy strony i aplikacje przeznaczone na rynek polski oraz na rynki zagraniczne. Pracowaliśmy między innymi nad projektami dla: Royal Astronomical Society of Canada (Kanada), OneCrop© (Australia), AUREUS Golddepot GmbH (Niemcy), Donor Engine (Kanada), PONAND (Australia), Wonda World (Ghana), Adriatic Home (Chorwacja), DUC Sport (USA) i wielu, wielu innych. O bogatym doświadczeniu świadczą także nasze wysokie kwalifikacje w poniższych dziedzinach:

 

Projektowanie i wdrażanie stron www
100%
Projektowanie i wdrażanie E-commerce
100%
Projektowanie i wdrażanie aplikacji
100%
Wdrażanie gotowych szablonów WordPress
100%

Zapytaj o ofertę

Zapraszamy do kontaktu firmy i osoby zainteresowane współpracą: biuro@alvaro.pl