E-marketing

i Social Media

Magia Internetu

Dobrze zaprojektowane materiały e-marketingowe mogą stanowić prawdziwy oręż w walce o klienta. Sama obecność w mediach społecznościowych to dziś za mało. Równie ważne jest zaprojektowanie firmowego profilu w sposób spójny z identyfikacją wizualną marki. Obejmuje to zarówno kwestie podstawowe, takie jak projekt cover photo lub firmowego awatara, jak i bardziej zaawansowane, np. projekty szablonów postów lub reklam w social media.

Ale e-marketing to nie tylko media społecznościowe. Skutecznym sposobem na promocję marki jest także e-mail marketing. Dobrze zaprojektowana kreacja w połączeniu np. z dedykowaną stroną typu landing page może nie tylko zwiększyć sprzedaż, ale także bazę subskrybentów. Sprawdzonym sposobem na osiągnięcie tego celu jest chociażby udostępnienie bezpłatnego e-booka w zamian za zapis do newslettera. Jest to oczywiście tylko przykład, ponieważ możliwości jakie niesie ze sobą e-mail marketing są znacznie szersze. Kluczem jest jednak odpowiednia kreacja i komunikacja, które w kluczowy sposób decydują o sukcesie lub porażce podejmowanych działań e-marketingowych.

Social Media

Jak działamy?

Internet nie ma dla nas tajemnic. Śledzimy bieżące trendy w dziedzinach e-marketingu, SEO, nowych technologii i designu. Codziennie pracujemy nad projektami internetowymi, które rozwijają naszą kreatywność i pozwalają skutecznie rozwiązywać każdy problem. Doskonale znamy ten świat. Świat e-marketingu, w którym nic nie jest pewne, ale wszystko jest możliwe.

Ważnym elementem świadczonych przez nas usług jest stałe doradztwo. Zdajemy sobie sprawę z tego jak skomplikowane mogą wydawać się pierwsze kroki podejmowane przez firmę w Internecie. Z tego powodu zawsze jesteśmy wsparciem dla klientów, którzy mogą liczyć na naszą otwartość i szczerą opinię na temat różnych kwestii związanych z promocją w Internecie. Mamy mnóstwo własnych doświadczeń związanych z tą tematyką i chętnie dzielimy się nimi z innymi.

Co oferujemy?

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę graficzną w obszarze e-marketingu i Social Media. Zakres naszych kluczowych obszarów działania przedstawia lista poniżej:

 

Projektowanie e-booków i e-publikacji
100%
Projektowanie newsletterów
100%
Projektowanie stron typu landing page
100%
Projekty na potrzeby Social Media
100%
Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads
100%
Projektowanie reklam statycznych
100%
Projektowanie reklam animowanych (HTML5)
90%

Zapytaj o ofertę

Zapraszamy do kontaktu firmy i osoby zainteresowane współpracą: biuro@alvaro.pl