Alvaro

Aktualności

 • Rozpoczęcie współpracy z serwisem Jedzeo.pl

  14 września 2015

  Serwis Jedzeo.pl jest platformą umożliwiającą zamawianie posiłków przez Internet. W ramach współpracy team projektowy firmy ALVARO zajmie się odświeżeniem szaty graficznej serwisu oraz naniesieniem zmian podnoszących użyteczność strony internetowej.

 • Rozpoczęcie współpracy z Iberis-online.pl

  10 września 2015

  Pełni podekscytowania rozpoczynamy współpracę z serwisem Iberis-online.pl. Platforma służy do nauki języka hiszpańskiego on-line z dedykowanym sobie native-speaker’em. W ramach współpracy będziemy odpowiadać za zmianę architektury informacji serwisu, opracowanie koncepcji graficznej oraz wdrożenie nowego systemu wraz z panelem zarządzania treścią. Przed nami sporo ciekawych wyzwań nie tylko od strony web designu, ale przede wszystkim pod kątem ulepszenia usability strony. Efektami podzielimy się już pod koniec tego roku.

 • Serwis internetowy dla Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus

  01 sierpnia 2015

  Mamy przyjemność poinformować, że zakończyliśmy prace wdrożeniowe strony internetowej dla Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus. Nasz zespół odpowiadał, za przygotowanie: nowej architektury informacji serwisu, opracowanie szaty graficznej graficznej witryny, wdrożenie serwisu oraz panelu administracyjnego, przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi panelu CMS.

  Zapraszamy do oglądnięcia projektu >

   

 • Wakacyjne praktyki i staże w ALVARO

  09 czerwca 2015

  Wszystkich studentów oraz absolwentów kierunków graficznych i artystycznych zapraszamy do udziału w wakacyjnych praktykach na stanowisku Webdesigner. Więcej informacji w załączonym pliku PDF.

  Pobierz plik PDF

 • Nowa odsłona strony internetowej ALVARO

  08 maja 2015

  Z lekkim podekscytowaniem uruchamiamy dziś naszą nową stronę internetową. Analiza ruchu internetowego pozwoliła na zoptymalizowanie witryny szczególnie pod kątem architektury informacji oraz szybkiego dostępu do kluczowych treści. Od strony technicznej zadbaliśmy również o dostępność serwisu na urządzeniach mobilnych.

  Życzymy przyjemnego przeglądania strony. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie, które mogłyby jeszcze bardziej pozytywnie wpłynąć na jej użytkowanie.